ضمانت نامه معتبر فلزیاب و خدمات پس از فروش 

شرکت فلزیاب IKPV ایران با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در طراحی و تولید دستگاه های ردیاب به عنوان برترین تولید کننده دستگاه های گنج یاب در دنیا شناخته شده است. این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از متخصصان و کارشناسان فناوری و فلزیابی توانسته است دستگاه های قدرتمندی با سیستم کارکرد پالسی (نقطه زن)، آنتن راداری (شعاع زن)، شاقولی، مگنومتر (سنسوری) و همچنین فلزیاب هایی با امکان تصویربرداری زنده از فلزات و ساختارهای زیرزمینی و ذخیره سازی آن ها در عمق های بسیار زیاد (۲۵ متر) تولید نمایند.

شرکت فلزیاب IKPV

در ساخت دستگاه تولید این شرکت از بهترین متریال ها مطابق با استانداردهای روز دنیا استفاده شده است. ردیاب های IKPV کاملا متناسب با شرایط آب و هوایی و خاک ایران طراحی شده و می توان از آنها در محیط های صخره ای، شوره زار، جنگلی، جلگه‌ای و غیره بدون هیچ گونه خطا یا اشباه استفاده نمود.

همچنین متخصصین این کمپانی پس از آزمایشات و تحقیقات فراوان موفق به ساخت دستگاهی تحت عنوان فلزیاب مکمل شده اند که می تواند چندین کارهایی را ارائه دهد، از این دستگاه مکمل جهت فلزیابی های حرفه ای و پروژه‌ های بسیار بزرگ استفاده می‌شود و موفقیت صد در صدی را برای کاوشگران به دنبال خواهد داشت، فقط کافیست قبل از انجام کاوش نحوه استفاده از دستگاه فلزیاب را به طور حرفه‌ ای فرا گیرید تا دیگر با مشکلی جهت تشخیص انواع فلزات مدفون شده مواجه نشوید.

ضمانت نامه معتبر فلزیاب و خدمات پس از فروش 

یکی از دغدغه‌ های عموم افراد تهیه دستگاه اورجینال و با کیفیت بسیار بالا می باشد. شرکت فلزیابی IKPV ایران با ارائه دستگاه به همراه ضمانت نامه معتبر فلزیاب و خدمات پس از فروش۱۲۰ ماهه، اعتماد کاوشگران و باستان شناسان را به خود جلب کرده است. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی مجاز فروش فلزیاب در شیراز و تهران و بیان شرایط محیطی خود دستگاه متناسب با شرایط محیطی مکان مورد نظر خود را سفارش (خرید نقدی یا اقساطی ، اجاره) دهید.

وقت را تلف نکنید و همین الان با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل نمایید و پس از مشاوره مناسب نسبت به خرید فلزیاب مورد نظر خود اقدام کنید تا از تخفیف ویژه ماهیانه ما بهره مند شوید.

خدمات شرکت فلزیابی جام جم ایران:

  • دارنده انواع دستگاه های فلزیاب، طلایاب، گنج یاب، مین یاب، یون یاب، حفره یاب، دفینه یاب، معدن یاب، نشت یاب، خلاء یاب، سکه یاب، آب یاب، ردیاب، جهت یاب، عتیقه یاب
  • مشاوره رایگان با کارشناس باستان شناس مهندس صمدی، در ارتباط با انواع دستگاه فلزیاب و آثار و علائم باستان شناسی
  • اجاره انواع فلزیاب تصویری ، ضدآب، نقطه زن، شعاع زن، شاقولی،فلزیاب دستی (راکتی)،  امنیتی
  • تعمیر انواع دستگاه فلزیاب، تصویری کردن انواع سیستم های پالسی
  • خرید و فروش انواع دستگاه پالسی، مگنومتر، آنتن راداری و امنیتی
  • ارتقاء و بروزرسانی انواع دستگاه فلزیاب
  • همراه با تست عمق زنی دستگاه فلزیاب
  • ارائه بهترین فلزیاب با قیمت مناسب
  • ارسال دستگاه به سراسر ایران
  • دارای ضمانت نامه معتبر فلزیاب IKPV و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله.

 

خرید دستگاه با ضمانت نامه معتبر فلزیاب

مشاوره و خدمات پس از فروش IKPV

فروش لوازم جانبی فلزیاب

فلزیاب فروش مورد اعتماد

درباره نویسنده: فلزیاب شیراز