فلزیاب بوقی پالسی

فلزیاب بوقی به گونه ای از فلزیاب ها معطوف میشود که با پخش صدای هشدار (بوق) منجر به تشخیص فلزات میشوند. این فلزیاب ها معمولا با سیستم کارکرد پالسی میتوانند مکان دقیق فلزات مدفون شده را تشخیص دهند. برخی از کمپانی های تولید کننده دستگاه فلزیاب یک هدفون جهت شنیدن بهتر صدای هشدار جهت دستگاه های خود تعبیه کرده اند و در هنگام فروش بر روی پک کامل فلزیاب عرضه مینمایند و بر این باور اند که گوش انسان میتواند بهتر و دقیق تر از مابقی حس ها عمل کند.

نحوه کارکرد فلزیاب با هشدار بوق

فلزیاب های بوقی با استفاده از یک کویل و حرکت رفت و برگشت آنها بر روی سطح زمین کار میکنند، هرگاه در میان مسیر کاوش به فلزی برخوردیم دستگاه بوق میزند که گواه بر وجود شی در زیر خاک میباشد. ممکن است در میان مسیر هر از گاهی صدای بوقی را بشنوید که بعد از امتحان مجدد متوجه شوید دستگاه بوقی را اشتباه به صدا در آورده است که این موضوع بدان معناست که بنا بر دلایل مختلف دستگاه بوق اشباه را به صدا در آورده است. این موضوع یکی از نقاط ضعف فلزیاب بوقی میباشد.

انواع فلزیاب بوقی پالسی

در شرکت فلزیاب IKPV سعی شده است درصد اشباه و خطای دستگاه به صفر برسد تا فلزیابی دقیق را ارائه دهد. در زیر شما را با برخی از بهترین دستگاه های فلزیاب بوقی پالسی شرکت فلزیاب IKPV آشنا میسازیم:

عمق کاوش دستگاه های فوق به اندازه لوپ موجود بر روی دستگاه و همچنین ساختار محیطی آب و هوا و همچنین خاک مکان مورد نظر بستگی دارد. ارزان ترین فلزیاب بوقی دستگاه فلزیاب PV 5000 میباشد که میتواند انواع فلزات را تا عمق ۲ متر تشخیص دهد. مابقی دستگاه های معرفی شده با توجه به کارایی و قدرت عمق زنی بیشتر قیمت گذاری شده اند.

جهت آشنایی بیشتر با دستگاه های فلزیاب آنتن راداری، شعاع زن، پالسی، مگنومتر، شاقولی و مکمل با ما همراه باشید

خرید و فروش انواع فلزیاب در نمایندگی فلزیاب جام جم شیراز 

جهت مشاوره و تماس با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل نمایید.

درباره نویسنده: فلزیاب شیراز