فلزیاب فروش مورد اعتماد

افراد اکثرا به دنبال دستگاه های فلزیاب خارجی جهت انجام کاوش و پیشبرد کار خود هستند و تلاش میکنند تا فلزیابی اورجینال از کمپانی های معروف فلزیاب (فلزیاب فروش خارجی) نظیر Fisher، Garrett، Okm، Bounty Hunter، Xp و … تهیه نمایند تا مبادا در این برهه از کار خود دچار مشکل شوند، چه بسا که افراد از سیستم فلزیاب خریداری شده خود هیچ اطلاعاتی نداشته و به امید نقطه زنی و عمق زنی چندین متری اقدام به خرید فلزیاب های VLF خارجی مینمایند. 

فلزیاب های خارجی با سیستم کارکرد پالسی (نقطه زن) جهت کاربرد تفریحی و امنیتی تولید شده و میتواند اکثر فلزات را در عمق نهایتاً ۲٫۵ متر (در بهترین شرایط ممکن) تشخیص دهد. این فلزیاب ها با شرایط آب و هوایی ایران سازگار نبوده و با تنظیمات ابتدایی جهت کاوش در خاک یک لایه و عمق زنی چند متری به منظور کاربرد در صنعت، کشاورزی، راه سازی، پزشکی، امنیتی و همچنین مین یابی در اختیار متقاضیان قرار میگیرد. این گونه دستگاه ها فقط جنبه فلزیابی ساده را داشته و کمکی به کاوشگران و باستان شناسانی که به دنبال تاریخچه زیر زمینی هستند نخواهد کرد.

فلزیاب IKPV ساخت ایران

اکثر افرادی که به دنیال دستگاه فلزیاب هستند با رویای دسترسی به دفینه و گنجینه های باستانی موجود در ایران بایست دستگاهی را مورد استفاده قرار دهند که اولاً با خاک و آب و هوایی ایران سازگاری داشته باشد و بتواند در تمامی نقاط ایران به راحتی مورد استفاده قرار گیرد، ثانیاً امکان عمق زنی حداقل چند متر را داشته باشد، ثالثاً بتواند بدون درصد خطا و اشباه به وجود فلزات جواب مثبت دهد. برای این منظور ما کمپانی فلزیاب IKPV ایران با بیش از ۲۰ سال سابقه در تولید انواع دستگاه های فلزیاب را به شما معرفی میکنیم.

فلزیاب فروش مطمئن در ایران

شرکت فلزیاب IKPV ایران یکی از برترین کمپانی های تولید کننده فلزیاب در دنیا است که هیچ یک از کمپانی های فلزیابی توان رقابت با آن را نداشته و توانسته با بکار گیری از تکنولوژی های روز دنیا و همچنن بکار گیری مهندسان و باستان شناسان دستگاه های گنج یاب تصویری فوق حرفه ای را طراحی و تولید نماید که موفقیت صد درصدی را به دنبال خواهد داشت. این شرکت بعنوان فلزیاب فروش ایرانی با تولید انواع سیستم های فلزیاب نظیر آنتن راداری (خوراک خور)،پالسی (نقطه زن)، مگنومتر (سنسوری)، شاقولی، یون یاب و همچنین دستگاه های فلزیاب مکمل با کارایی بسیار بالا توانسته از محبوبیت زیادی در بین کاوشگران برخوردار شود. کسانی که از فلزیاب های شرکت IKPV استفاده نموده اند از کارایی ویژه دستگاه های این شرکت فلزیابی بهره برده اند.برای آشنایی بیشتر با دستگاه های فلزیاب IKPV با قیمت بسیار مناسب با ما همراه باشید.

خدمات شرکت فلزیابی IKPV ایران:

  • دارنده انواع دستگاه های فلزیاب، طلایاب، گنج یاب، مین یاب، یون یاب، حفره یاب، دفینه یاب، معدن یاب، نشت یاب، خلاء یاب، سکه یاب، آب یاب، ردیاب، جهت یاب، عتیقه یاب
  • مشاوره رایگان با کارشناس باستان شناس مهندس صمدی، در ارتباط با انواع دستگاه فلزیاب و آثار و علائم باستان شناسی
  • اجاره انواع فلزیاب تصویری ، ضدآب، نقطه زن، شعاع زن، شاقولی،فلزیاب دستی (راکتی)،  امنیتی
  • تعمیر انواع دستگاه فلزیاب، تصویری کردن انواع سیستم های پالسی
  • خرید و فروش انواع دستگاه پالسی، مگنومتر، آنتن راداری و امنیتی
  • ارتقاء و بروزرسانی انواع دستگاه فلزیاب
  • همراه با تست عمق زنی دستگاه فلزیاب
  • ارائه بهترین فلزیاب با قیمت مناسب
  • ارسال دستگاه به سراسر ایران
  • دارای ضمانت نامه معتبر IKPV و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله.

شرکت IKPV تمامی فلزیاب های خود را ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش عرضه میکند که با این کار توانسته بعنوان فلزیاب فروش مورد اعتماد در ایران فعالیت نماید. همچنین این شرکت دستگاه های خود را با مجوز رسمی بفروش رسانده که با این کار دیگر جای نگرانی برای متقاضیان نیست. اگر نیازمند به دستگاهی سفارشی برای فعالیتی خاص میباشید کافیست با مشاورین ما ارتباط برقرار کرده و با ارائه شرایط محیطی دستگاهی متناسب با شرایط اقلیمی و همچنین عمق زنی مناسب دریافت کنید.

 

خرید و فروش فلزیاب در نمایندگی فلزیاب IKPV  در سراسر ایران

مشاوره، تعمیر، معاوضه، کارشناسی و تست انواع دستگاه فلزیاب در زمان فروش 

تنها فلزیاب فروش مورد اعتماد در خاورمیانه

شماره تماس ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱

 

درباره نویسنده: فلزیاب شیراز