فلزیاب دستی و کاربرد آن

فلزیابی به عنوان یک شغل یا یک کار تفریحی بشمار آمده که سالهاست بعنوان مهیج ترین شغل افراد زیادی را به خود علاقه مند ساخته است. یکی از این دستگاه های فلزیاب دستی میباشد.

کاربرد امنیتی فلزیاب دستی

فلزیاب دستی یا راکتی به گونه از فلزیاب ها محسوب می‌شود که با طراحی کوچک و ارگونومیک جهت مصارف امنیتی در مکان های متعدد نظیر ورودی ورزشگاه ها، اماکن مذهبی و دولتی، فرودگاه، پلیس و … مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم کارکرد فلزیاب دستی امنیتی VLF بوده و با عمق کاوش تقریبی ۱۰ تا ۲۰ سانتی متری مناسب جهت تفتیش بدنی می باشد. وزن بسیار پایین این فلزیاب مناسب جهت ساعت ها کار است که در هنگام استفاده هیچ گونه خستگی را برای اپراتور به دنبال نخواهد داشت.

فلزیاب دستی

فلزیاب امنیتی

سیم پیچ به کار رفته در این فلزیاب امنیتی به نحوی طراحی شده که بتواند به طور ۳۶۰ درجه محیط اطراف را مورد بررسی قرار دهد و هر گونه آلیاژ فلز را تشخیص دهد. از این دستگاه در کنار فلزیاب های دروازه ای (گیت فلزیاب) نیز استفاده می شود که امنیت را دوچندان می کند. فلزیاب های دستی با سیستم هشدار آنالوگ، عقربه ای ، بوقی، چراغی و ویبره می تواند در هنگام تشخیص اپراتور را مطلع سازند. فلزیاب راکتی در موارد بسیار کاربرد داشته و از محبوبیت خوبی در بین افراد برخوردار است.

کاربرد مکمل فلزیاب راکتی

یکی دیگر از کاربرد فلزیاب های کوچک استفاده از آن در هنگام فلزیابی و گنج یابی می باشد. فلزیاب های دستی با سیستم کارکرد پالسی به عنوان یک فلزیاب نقطه زن در کنار فلزیابی مورد استفاده قرار می گیرد. اینگونه دستگاه به عنوان فلزیاب مکمل جهت فلزیابی به شمار آمده و قابلیت این را دارد تا قطعات بسیار کوچک فلز را در میان توده ای از خاک تشخیص دهد که دستگاه های دیگر از تشخیص آن عاجز هستند.

به عبارت دیگر هنگامی که فلزیاب بزرگ خود منطقه را تشخیص داد و یا دیگر فضای کافی جهت استفاده از فلزیاب بزرگ خود ندارید می توان از فلزیاب PinPointer (دستی) که اندازه بسیار کوچکی دارد استفاده کرد. کوچکی فلزیاب راکتی یکی از مزیت های آن به شمار آمده و می توان از آن به عنوان یک فلزیاب کوچک یاد کرد.

 

 

جهت خرید دستگاه فلزیاب دستی در ایران میتوانید به نمایندگی فلزیاب جام جم در شیراز و تهران مراجعه نمایید و یا با تماس با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ با مشاورین ما در تماس باشید و از مطرح کردن سوالات متداول خود در مورد دستگاه های فلزیاب از اطلاعات دریافتی خود استفاده کنید. شرکت فلزیاب IKPV ایران تنها شرکت فلزیابی در خاور میانه میتواند شما را در این امر یاری نماید.

فروش دستگاه فلزیاب اورجینال در ایران

فلزیاب فروش مورد اعتماد

شرکت فلزیاب IKPV ایران

درباره نویسنده: فلزیاب شیراز