مقایسه فلزیاب ایرانی با فلزیاب خارجی

فلزیاب بعنوان دستگاهی جهت تشخیص فلزات همواره از گذشته تا به حال از محبوبیت بسیاری در بین عموم برخوردار است و در جهت مصارف متعددی از قبیل پزشکی، راه و ترابری، امنیتی، زمین شناسی، باستان شناسی، دفینه یابی و … مورد استفاده قرار میگیرد. در اوایل قرن نوزدهم طمع مردم در جهت کشف سکه و خاک هایی با آلیاژ طلا مخترعان را بر آن داشت که با تولید دستگاهی با قابلیت کشف طلا به خواسته های مردم جواب مثبت دهند. نمونه اولیه این دستگاه تویط الکساندر گراهامبل در جهت تشخیص گلوله در بدن شخصی طراحی و تولید شد که نتوانست مسمر ثمر واقع شود اما نمونه ای کامل از یک دستگاه فلزیاب کارآمد محسوب میشد. این دستگاه از وزن بسیار زیادی برخوردار بود و این خود مشکلی جهت جابجایی آن ایجاد میکرد.

 به دنبال آن گرهارد فیشر دانشمندی بود که در سال ۱۹۳۱ دست به ساخت فلزیاب های زد که نسل جدید و امروزی فلزیاب ها را تشکیل میداد او با ساخت آزمایشگاهی تحقیقاتی در ایالت کالیفرنیا آمریکا توانست ایده خود را که ساخت فلزیاب ها و طلایاب های سبک و دارای دیسک کوچک بود را اجرا کند این فلزیاب ها قابلیت حمل راحت تری و کارایی بالاتری نسبت به نسل قدیمی خود را داشتن به طوری که یک اتفاق تازه در صنعت فلزیابی رقم خورد. امروزه نیز از ایده گرهارد فیشر در صنعت فلزیاب ها و دستگاه های گنج یاب استفاده می شود به طوری که با پیشرفت علم و فناوری و با اختراع و پیدایش ترانزیستورها و دستگاه های تفکیک کننده و همچنین با وجود آمدن تکنولژی وایرلس صنعت ساخت دستگاه های فلزیاب و طلایاب روز به روز در حال پیشرفت می باشد.

مقایسه فلزیاب

مقایسه فلزیاب

فلزیاب خارجی

شرکت های تولید کننده بسیاری در کشور های خارجی نظیر GARRETT، FISHER، OKM، MINELAB، GO FIND، LORENZ، WHITES، XP و … مشغول به طراحی و تولید دستگاه های آشکار ساز فلز هستند و با بکار گیری سیستم های VLF در اکثر دستگاه های تولیدی خود نیاز مردم خود را بر آورده نموده اند. سیستم VLF  بعنوان نمونه تفریحی فلزیاب ها محسوب شده و متناسب جهت کاوش در ساحل طراحی شده است. دستگاه های تولیدی این شرکت ها با تنظیمات و کارایی ساده در جهت امنیتی و راه و ترابری و همچنین سکه یابی مورد استفاده قرار میگیرد که میتوانند نهایتا تا عمق ۳ متری (در بهترین شرایط ممکن) انواع فلزات را تشخیص دهند.

در ساخت این دستگاه ها از بهترین متریال ها استفاده شده و همچنین طراحی ارگونومیک و زیبایی آنها نظر طرفداران را به خود جلب کرده است. دستگاه های خارجی همگی دارای گارانتی معتبر میباشد که در کشور خود دارای اعتبار قانونی میباشد و شما میتوانید از خدمات پس از فروش آنها استفاده کنید.

فلزیاب ایرانی

 شرکت فلزیابی IKPV ایران با بیش از ۲۰ سال سابقه در طراحی و تولید انواع دستگاه فلزیاب توانسته دستگاه های جدیدی با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا تولید نماید. این شرکت با در نظر داشتن شرایط بومی، جغرافیایی، جوی، آب و هوا و خاک ایران دستگاه هایی متناسب با کاوش در ایران تولید مینماید. تولید کنندگان این شرکت با بکار گیری سیستم های پالسی (نقطه زن-بوقی)، آنتن راداری (آنتنی-خوراک خور-شعاع زن)، شاقولی (جیوه ای-فنری-برنجی-آلومینیومی)، مگنومتر (سنسوری)، یون یاب و مکمل دستگاه های قدرتمندی با عمق کاوش بسیار بالا مخصوص کاوش جهت دفینه یابی در ایران طراحی شده است که میتواند مکان دقیق انواع فلزات را در منطقه ای بسیار بزرگ تشخیص دهد. دستگاه های تولیدی این شرکت سازگاری کامل با شرایط جوی ایرانن داشته و بعنوان دستگاهی مناسب جهت گنج یابی مورد استفاده قرار میگیرد.

این شرکت با تولید انواع دستگاه های فلزیاب، گنج یاب، طلایاب، دفینه یاب، ردیاب و … بصورت بوقی و تصویری توانسته تمامی نیاز کاوشگران و باستان شناسان را برآورده نماید. نکته قابل توجه اینکه تمامی محصولات این شرکت با گارانتی معتبر فروش عرضه میشود همچنین شما میتوانید از خدمات پس از فروش از قبیل آموزش کار با دستگاه، تست کارایی دستگاه در باغ تست، ارتقاء و بروزرسانی دستگاه و … بهره مند شوید . این شرکت ایرانی در تمامی شهر های ایران نمایندگی فروش داشته و شما میتوانید با مراجعه به نمایندگی فلزیاب در ایران از دستگاه های این شرکت دیدن نمایید و با فروشندگان ما در ارتباط باشید.

مقایسه فلزیاب ایرانی با خارجی

  • دسترسی آسان و سریع به دستگاه
  • ارتباط مستقیم با شرکت، مشاورین و کارشناسان باستان شناس بصورت رایگان
  • استفاده از ضمانت نامه معتبر و همچنین خدمات پس از فروش
  • قیمت بسیار مناسب دستگاه
  • دسترسی به عمق کاوش بیشتر
  • بهره گیری از سیستم های پیشرفته در دستگاه
  • دارای دستگاه اسکنر بسیار قدرتمند
  • سازگاری به شرایط جوی ایران
  • ساخته شده از بهترین متریال ها در ساخت دستگاه

فلزیاب های ایرانی با امکان کاوش در تمامی مناطق بعنوان بهترین دستگاه جهت گنجیابی بشمار می آید. جهت آشنایی بیشتر با دستگاه های این شرکت اینجا را کلیک کنید. فلزیاب های خارجی قابل مقایسه با فلزیاب های ایرانی نمیباشد یا به عبارت دیگر شرکت های فلزیابی خارجی توان مقابله با فلزیاب های ایرانی را ندارند.

 

 

خرید و فروش دستگاه فلزیاب در نمایندگی فلزیاب جام جم با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل نمایید یا به صورت حضوری به نمایندگی فلزیاب IKPV در سراسر ایران مراجعه نمایید.

فلزیاب IKPV ایران

مقایسه فلزیاب ها با یکدیگر

 

درباره نویسنده: فلزیاب شیراز