مفهوم نماد سنگ آسیاب

مفهوم نماد سنگ آسیاب در گذشته به این معنا بوده است که از آن مردم به منظور پنهان ساختن دفینه استفاده میکردند. از این رو این سنگ در قدیم به منظور آرد کردن گندم به کار میرفته. اگر در مکانی به این نوع سنگ برخوردید شکل این سنگ باید به صورتی باشد که یک سمت آن کاملا صیقل خورده باشد و سمت دیگر آن باید صاف باشد. همواره اگر در مرکز آن یک سوراخ باشد نشان دفینه نیست ولی اگر بر روی آن سوراخهای بیشتری بود میتوان آن را به عنوان آثار و نشانه دفینه بشناسیم. در این صورت مسیر راه را نشان میدهد.

تفسیر نماد سنگ آسیاب در دفینه یابی

نماد سنگ آسیاب در گنج یابی و دفینه یابی به چه صورت می باشد

نماد سنگ آسیاب در گنج یابی و دفینه یابی به چه صورت می باشد

راهی را که بعد از ۱ الی ۲ متر به ساروج و بعد از ساروج هم به راه رو راه میابد. از این رو درون راه رو هم باید یک سنگ آسیاب دیگر باشد. این نشان دهنده مسیر درست راه می باشد. همواره گودی هر سوراخ در سنگ آسیاب طول دالان را نشان میدهد. و همواره هر سوراخ خودش تعداد اتاقها را نشان خواهد داد.

البته دفینه موجود در آثار سنگ آسیاب زیاد نمی باشند و معمولا یک اتاقک غذا و یک اتاقک مهمات و اتاق دیگر دفینه می باشد. این آثار معمولا در نقطه های بلند کوه ها یافت می شود که همواره به منظور پیدا کردن آن میتوان دنیال دو عدد سنگ کله قندی در کنارش بود. به صورتی که اندازه هر یک از این دو سنگ به اندازه یک یخچال کوچک می باشد.

معمولا در یکی از این کله قندی ها مقداری سکه پنهان شده است. به طوری که برای شکافتن این سنگ ها در زیر نقطه ای تعبیه شده است و قسمت حساس سنگ می باشد. و میتوان به راحتی از این نقطه سنگ را شکافت. در ادامه با ما در سایت جام جم همراه باشید قصد داریم چند نمونه از آثار و نماد های باستانی دیگر را ذکر کنیم.

نماد سنگ آسیاب در گنج یابی و دفینه یابی به چه صورت می باشد

نماد سنگ آسیاب در گنج یابی و دفینه یابی به چه صورت می باشد

چند نمونه از آثار و نشانه های دیگر

  • تفسیر چراغ پی سوز در دفینه یابی
  • دفینه قنات و کاریز به چه صورت می باشد
  • نشان پرنده در دفینه یابی به چه معنا می باشد
  • وجود دفینه در غار به چه صورت می باشد
  • نشان رخ انسان در دفینه یابی به چه معناست
  • دفینه آتشکده های قدیمی
  • نماد صلیب در گنج یابی به چه معنا می باشد
  • نشان قیچی در گنج یابی و دفینه یابی

از این رو توصیه ما به دوستداران و علاقه مندان به کاوشگری و دفینه یابی این می باشد که با خرید یک دستگاه فلزیاب حرفه ای کار خود را سرعت بخشیده و این کاوش را با اطمینان بالاتری ادامه دهید. ما به شما کمپانی بزرگ جام جم را معرفی میکنیم این کمپانی عرضه کننده و تولید کننده انواع فلزیاب ایرانی ، فلزیاب خارجی ، فلزیاب اورجینال ، فلزیاب دسته دوم ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب آنتن راداری ، ردیاب ، حفره یاب ، آب یاب و … می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی فروش فلزیاب جام جم ، فروش فلزیاب شیراز ، فروش فلزیاب بوشهر ، فروش فلزیاب اصفهان ، فروش فلزیاب خرم آباد ، فروش فلزیاب کردستان با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.